Wczytuję dane...
O sklepie

Nasz oferta.

PetBest.pl jest internetowym sklepem oferującym karmę oraz akcesoria dla posiadaczy psów i kotów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci znaleźli w naszej ofercie wszystko, czego potrzebują w codziennej pielęgnacji swoich pupili.

Nasz szeroki wybór karm oraz akcesoriów pozwala zaspokoić najbardziej wymagających klientów.

Sami jesteśmy posiadaczami i miłośnikami zwierząt, więc doskonale rozumiemy oczekiwania naszych klientów.

Prowadzenie sklepu pozwala nam też na łączenie pasji oraz wiedzy  wykonywanym zawodem.

Dobro zwierzaków jest dla nas najlepszym źródłem motywacji, dlatego stale spotykamy się ze specjalistami a także poszerzamy swoja wiedzę.

Możesz nam zaufać!

Wszystkie produkty w naszym sklepie pochodzą od znanych i uznanych producentów, co gwarantuje bezpieczeństwo naszym zwierzakom. Wszystkie karmy oraz smakołyki zostały przebadane i sprawdzone zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oczywiście wszystko w trosce o naszych pupili.  

Zdajemy sobie sprawę z różnorodności ras hodowanych przez nas wszystkich zwierząt, dlatego ciagle poszerzany asortyment dostępnych produktów.

Przyjazny sklep!

Strona naszego sklepu pozwala na szybkie i łatwe wyszukiwanie potrzebnych nam produktów i promocji. Wszystko w komfortu naszego własnego domu. Na bieżąco reagujemy na potrzeby właścicieli zwierząt i tworzymy dla nich bardzo korzystne oferty!

Kupując u nas, możesz mieć pewność, że każde zamówienie będzie przygotowane w profesjonalny sposób zapewniający bezpieczny transport zamówionego towaru do twojego domu.

Co oferujemy?

Nasza oferta jest bardzo bogata, a jednak stale ją poszerzamy. Zapraszamy do zakupu produktów następujących producentów: Acana, Brit, Dolina Noteci, Cat’s Best, Taste of the wild, Orijen, Applaws, Benek, Maced, Trixie.

Wyszukiwarka produktów pozwala na sortowanie produktów nie tylko po nazwie dostawcy, lecz również po kategoriach produktów takich jak: suche karmy, mokre karmy, kuwety, żwirki dla kotów, snacki, legowiska, naczynia do karmienia, odzież, obroże i smycze, transportery i sprzęt do podróży, pielęgnacja.