Wczytuję dane...
Wysyłka - kurierzy i koszty

Dostawa kurierem Inpost pod wskazany adres (do 25 kg zamówionego towaru):

  • dla wszystkich zamówień o wartości większej niż 99 PLN – dostawa kurierem BEZPŁATNA
  • dla wszystkich zamówień o wartości do 99 PLN, koszt dostawy kurierem wynosi 15,90 PLN


Dostawa do InPost Paczkomaty 24/7 (za każde rozpoczęte 25 kg - jedna skrytka w paczkomacie zamówionego towaru):

  • dla wszystkich zamówień o wartości większej niż 99 PLN – dostawa do paczkomatu jest BEZPŁATNA
  • dla wszystkich zamówień o wartości do 99 PLN, koszt dostawy do paczkomatu wynosi 10.90 PLN

Największa i stale rozwijająca się sieć 3 500 Paczkomatów w Polsce z możliwością odbierania przesyłek nadanych za pobraniem.

Dostawa do paczkomatów jest przeznaczona dla niektórych kategorii produktów – karma sucha i mokra dla psa i kota, przysmaki dla psów i kotów oraz małych zwierzaków są preferowanymi kategoriami do tej formy przesyłki. Staramy się jednak dopasowywać do Państwa potrzeb i oferujemy ją w każdym przypadku, kiedy ryzyko uszkodzenia towaru jest niskie. W momencie kiedy w koszyku znajdzie się produkt z innej kategorii – dostawa automatycznie zniknie z listy sposobów dostawy. 

 

W przypadku PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM do kosztu dostawy doliczana jest opłata manipulacyjna w wysokości 3 zł niezależnie od wyboru firmy kurierskiej i formy dostawy.  

Czas dostawy towaru realizowanej przez firmę kurierską wynosi maksymalnie 48 godziny godziny (godziny liczone tylko w dni robocze), od chwili wydania towaru firmie kurierskiej. Odbiór paczki należy pokwitować u kuriera (na piśmie lub elektronicznie). W przypadku nieobecności odbiorcy, kurier pozostawia informację z określonym terminem ponownej próby doręczenia przesyłki. Można również odebrać paczkę osobiście z centrali firmy kurierskiej, której adres zostanie podany przez kuriera w przypadku nieobecności odbiorcy. Okres przetrzymywania przesyłki awizowanej w centrali kurierskiej wynosi 7 dni roboczych. Po upływie tego okresu oraz braku odpowiedzi od odbiorcy, kurier zwróci przesyłkę nadawcy (Petbest.pl)

Zamówienia wysyłamy tylko na terenie Polski.