Wczytuję dane...
Metody płatności

W naszym sklepie możliwe są następujące formy płatności:

Przy odbiorze (za pobraniem): za zamówioną paczkę zmożesz zapłacić gotówką kurierowi lub w paczkomacie przy odbiorze ( w wybranych paczkomatach). Ten sposób płatności wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 3 zł.

Przedpłata przelewem na konto: po potwierdzeniu zamówienia, wyślemy na twój adres mailowy numer rachunku bankowego, na który należy przelać kwotę za zamówienie. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym PetBest.pl, zamówienie zostanie przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

Przy pomocy szybkich płatności PayU/imoje: te formy płatności pozwalają dokonać wpłaty za zamówienie w trakcie jego składania. Po jego złożeniu oraz dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie jej zaksięgowania. W momencie potwierdzenia płatności w systemie przez PayU/imoje zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania paczki do wysyłki.

Przy pomocy płatności Twisto: korzystając z tej formy płatności otrzymujesz 21 dni na zapłacenie za zakupy. W tym czasie możesz sprawdzić produkt, zdecydować czy chcesz go zatrzymać. I nic nie będzie Cię to kosztować. Zakupy z Twisto to tylko kilka kliknięć, bez zbędnych formalności i podawania danych. W momencie potwierdzenia przez system Twisto, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania paczki do wysyłki.